İlk Açıklama Arda’dan Geldi ! Beşiktaş’a Gidiyor mu ?

0
384

Uzun bir süredir Barcelona’dan ayrılması gündemde olan ve Türkiye’ye yeniden dönüp dönmeyeceği merak konusu olan Arda Turan için Habertürk spor yazarı Meriç Müldür şok açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın ve Trabzonspor’un girişimlerini sürdürdüğü Arda Turan transferinin son bulması oldukça yakınlaşırken Arda’nın Beşiktaş’a mı yoksa en iyi arkadaşlarından birisi olan Burak Yılmaz’ın yanına mı gideceği merak konusu haline gelirken Meriç Müldür ise oyuncunun Beşiktaş’a yakın olduğunu açıkladı.

İşte Meriç Müldür’ün açıklamaları :

Arda Turan nereye transfer olacak? Barcelona’da mı kalacak, İngiltere’ye mi gidecek? Galatasaray’a geri mi dönecek, kankası Burak Yılmaz ile aynı adreste mi buluşacak? Yoksa yılın son bombasını Beşiktaş mı patlatacak? Bu sorular uzunca süredir gündemde.

Kısa bir süre sonra net cevabını bulacak. Ama ben görüşümü söyleyeyim. Arda Turan, Beşiktaş’a yakın… Yıldız futbolcu dün İstanbul’daydı. Yeniköy’deki Arnavutköy Balıkçısı’nda karşılaştık. Elbette bu soruları kendisine yönelttim. Sır vermedi, “kısmet” demekle yetindi.

Zaten transferi tam anlamıyla sonuçlanmadan herhangi bir açıklama yapmasını da beklemiyordum. Hem de bana.. Sonuçta gazeteciyim… Kapıdan içeri giriyordum ki karşıma Arda çıktı. Her zamanki esprili kişiliğiyle. Ben şaşırmıştım ki O da beni uzaktan görüp tanımış, yanındaki restaurant görevlilerine “Mekanda gazeteci yok değil mi?” diye soruyordu tebessüm ederek!

Hal hatır sorup masalarımıza geçtik… Ama Arda ile aynı mekanda bulunan Beşiktaşlı dostlar da vardı… Onlar da Arda’yı görünce “Come to Beşiktaş” mesajlarını sormuşlar. Beşiktaşlılar, “Siyah-Beyaza alışmaya başla” demişler ilk etapta..

ORMAN, LONDRA’DA MASAYA OTURMUŞ

Arda da tüm samimiyeti ve iyi niyetiyle soruları cevaplamış… Meğerse Fikret Orman’ın Londra seferleri de boşuna değilmiş. Zirve Londra’da gerçekleşmiş. Arda’nın, kendisine büyük ilgi gösteren Beşiktaşlılar’a dün akşam söyledikleri ise aynen şöyle: “Barcelona senelik maaşımda sıkıntı çıkarıyor. Beşiktaş, Barcelona ile anlaşırsa, ben ‘Evet’ dedim”… Bomba gibi söz…

BURAK YILMAZ ÖZEL UÇAKLA GELDİ

Arda Turan kalabalık bir arkadaş grubu ile yemekteydi. İlerleyen saatlerde Burak Yılmaz da Karabük’ten özel uçakla gelip geceye katıldı. Ardından da Sinan Engin’in oğlu, Arda’nın yakın arkadaşlarından Oğulcan Engin. Arda ile Burak’ın öyle bir kucaklaşması vardı ki… Doya doya birbirlerine sarıldılar. Şimdi bunları yazdığım için Arda belki de alınacaktır, darılacaktır. Ama böylesine önemli bir haberi yazmamazlık edemezdim. Olacak bir transferi de engellemek istemem de gazetecilik de böyle…

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Buraya adınızı giriniz