İşte Galatasaray’ın Yeni Hocası

0
289

Galatasaray Divan Kurulu üyesi Murat Özarı, geçtiğimiz günlerde Tudor’un gönderilmesiyle boşalan teknik direktörlük görevine %99 ihtimalle Bilic’in geleceğini açıkladı.

Galatasaray da yaşanan krizlerin ardından yönetim bu sorunları biran önce aşmayı hedeflerken Galatasaray Divan Kurulu üyesi Murat Özarı ise Türkiye de olay yaratacak iddia ortaya attı. İgor Tudor’un ayrılmasından sonra bir dönem Beşiktaş’ı da çalıştıran ve ardından Premier Lig ekiplerinden West ham United takımının başına geçen Slaven Bilic Galatasaray’ın gündemine gelmişti. Seçime kadar hoca arayışlarını bitireceklerini ve devre arasına kadar yeni hocanın takıma geleceğini açıklayan Dursun Özbek yeni hoca sinyallerini verirken bu isim ise Fatih Terim mi yoksa başka bir isim mi olacağı en çok merak edilen konu oldu. Fatih Terim konusunda kararsızlıklar yaşayan yönetimin başka isme yöneldiğini ve boşta olan Slaven Bilic’in Galatasaray’ın yeni hocası olacağı konuşuluyor. West Ham United takımı ile de yollarını ayıran ve yeniden teknik direktörlüğe hazırım açıklamaları yapan tecrübeli hocanın Galatasaray’ın başına geçmesi bekleniyor.

Beşiktaş’ın başında geçirdiği başarılı dönemin ardından İngiltere’nin yolunu tutan ve Premier Lig’de West Ham’ı çalıştıran Hırvat hocanın adı artık Galatasaray’ın gündeminde.  Yönetimin, vatandaşı Tudor’un yerine getirmeyi planladığı Bilic’le 3 kez görüşme yapıldı. 49 yaşındaki çalıştırıcı cevap vermek için süre isterken, Sarı- Kırmızılılar da beklemeye geçti.

BILIC’İN KARARI BEKLENİYOR
Hoca arayışları, Bilic’in vereceği olumlu ya da olumsuz cevaba göre şekillenecek. Bilic, West Ham’dan ayrıldıktan sonra yaptığı açıklamada, kendisini hazır hissettiğini ve en kısa sürede teknik direktörlük görevine döneceğini söylemişti.

MURAT ÖZARI: YÜZDE 99 BILIC GELECEK 
Bu gelişmelerin ardından Galatasaray Divan Kurulu üyesi Murat Özarı, katıldığı bir spor programında Tudor’un yerine %99 ihtimalle Slaven Bilic’in geleceğini açıkladı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Buraya adınızı giriniz