Sorvivor 2018’e Sürpriz İsim

0
572

Survivor 2018 için geri sayım başladı. Yayınlanan diğer tüm sezonlarından daha heyecanlı bir sezonun bizleri beklediği Survivor 2018 için Acun Ilıcalı, bombaları birer birer patlatıyor.

Bazen katılacak isimleri kendisi açıklıyor bazen de yarışamacıları kendileri Survivor 2018’e katılacaklarını açıklıyor. Bu durum Survivor 2018 için beklenti seviyesini kat be kat arttırıyor. Çekimler için Meksika’da olan Acun Ilıcalı, Instagram hesabından Survivor 2018’e katılacak yeni bir ismi daha açıkladı. Peki Acun Ilıcalı’nın açıkladığı o yeni isim kim ? Survivor yarışmasının bu yılki sezonunun ne zaman başlayacağı izleyenler tarafından merak ediliyor. Yarışma hakkında aranan bir diğer konu da Survivor 2018 kadrosunda yer alacak isimler. Acun Ilıcalı yarışmanın başlayacağı tarihi açıklarken, katılacak yarışmacıların büyük bir kısmı da belli oldu. Acun Ilıcalı, Meksika’da çekimlerde ama Survivor 2018 ile ilgili bombaları patlatmaktan geri durmuyor. Survivor 2018’e bu yıl Murat Ceylan, Cumali Akgül, Ümit Karan, Hakan Hatipoğlu, Nihat Doğan, Adem Kılıççı, Hilmicem İntepe, Merve Aydın, Sema Aydemir, Nagihan Karadere ve Turabi Çamkıran’ın katılacağı kesinleşmişti. Acun Ilıcalı şimdi de ada ekibine yeni katılacak bir ismi açıkladı. Bu isim daha önce katılacağı iddia edilen isimlerden biri. Peki Survivor 2018 kadrosunu katılacak o sürpriz isim kim?

O İSİM MİLLİ ATLET NEVİN YANIT

Daha önce Nevin Yanıt’ın, Fenerbahçe’den gönderildikten sonra açıkta kaldığı ve yeni hedefinin Survivor 2018’e katılmak olduğu iddia edilmişti. Bu iddialar doğru çıktı. Nevin Yanıt’ın Survivor 2018’e katılacağı bizzat Acun Ilıcalı tarafından duyuruldu.

İşte Acun Ilıcalı’nın yazdığı mesaj ;

‘Milli atletimiz Nevin Yanıt Survivor’da! Nevin, All Star takımına karşı Gönüllüler’in takımında yarışacak. Nagihan, Merve ve Sema’ya Allah kolaylık versin :))’ Bu mesajdan sonra iddialar doğrulanmış oldu.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Buraya adınızı giriniz